Hizmetlerimiz

Firmalara Catering Servisi

 • Kaliteli Catering Hizmeti İçin Avantajlı Fiyatlarla Ulaşın..
  Catering yemek hizmetimizde beklentileriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sunduğumuz catering yemek hizmeti, müşterilerimizin gıda üretmek için gerekli endüstriyel mutfağa sahip olmaması durumunda tercih edeceği bir seçenektir. Maliyetinin düşük olması nedeniyle de en çok tercih edilen çözümlerden biridir.Kuşadası Catering Servisleri bakımından yemek hizmetimizde sağlıklı, hijyenik ve lezzetli yemeklerimizi dilediğiniz zaman sizlere ulaştırıyor,güler yüzlü personelimiz ile hizmet vermekteyiz.

Okullara Catering Servisi

 • Dennas Mutfak olarak kuşadası catering  servisi içinde okullara ve ana okulundan üniversiteye kadar tüm eğitim kurumlarına catering hizmeti sunuyoruz. Uzman diyetisyenlerimiz ile öğrencilerimizin yaş gruplarına uygun, enerji, protein, mineral ve vitamin yönünden zengin, doğru beslenme şartlarına uygun menüler hazırlıyoruz. Öğrenci yemeklerini hazırlarken hijyenik mutfaklarımızda hazırladığımız yemeklerimizi keyifli bir şekilde servis ediyoruz.

Hastanelere Catering Servisi

 • Dennas Mutfak olarak hastanelere sunduğu catering hizmeti ile yöneticiler, klinik diyetisyenler, hastalar ve sağlık personeli için gerekli tüm koşullara sahip menüler sunuyoruz. İyileşme sürecinde siz ve hastalarınız için hazırladığımız sağlıklı, besleyici ve lezzetli yemeklerimizi kuşadası  catering servis hizmeti profesyonel aşçılarımız ve deneyimli kadromuzun hijyenik şartlar doğrultusunda güvenle teslim etmesini sağlıyoruz.

Fabrikalara Catering Servisi

 • Dennas Mutfak, fabrikalara verdiği kuşadası taşıma yemek hizmeti ile çalışanlarınıza ihtiyaç duydukları çeşit ve kaloriyi sağlayarak, istenen başarı ve verimliliği elde etmelerine yardımcı olur. Fabrikalara catering hizmeti verdiğimiz noktalarda dikkat ettiğimiz noktalar; Hijyen, zengin menüler, sıcak ve lezzetli gibi noktalara dikkat ederek sizlere sunuyoruz. Bu anlayış doğrultusunda kullandığımız ürünleri hızlı ve doğru bir şekilde geliştirerek müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz.

Özel Yemek

 • Özel catering servisi,kuşadası özel yemek  organizasyonları, birçok catering şirketi dediğimiz catering firmalarının sunduğu popüler hizmetlerden biridir.Yemek firmaları düğün,nişan,sünnet veya dini bayram gibi özel günlerinizi organize ederek size yardımcı olur.Size ve bütçenize uygun plan ve paketlerle en iyi yemek deneyimini sunar.Her organizasyonda olduğu gibi yemeklerin önemi çok önemlidir.Günün anlamı ve önemine göre değişebilen menüler unutulmaz ve lezzetli olmalıdır.Çünkü günün sonunda memnuniyet çizginin en üstünde.İnsanlar özel günlerinize ait özel yemeklerle karşılaştıklarında o güne ve misafirlere verilen önemi görürler.Bu yüzden özel günlerinize yardımcı olmak için en profesyonel ekiple çalışmaktayız.Uzman ekibimiz ile bu sektörde son derece profesyonel catering hizmetleri sunarak en iyi performansı sağlıyoruz.En iyi menüyü oluşturmayı, mutfaktaki tüm araçları sağlamayı ve yemekleri kusursuz hazırlayıp servis etmeyi en iyi şekilde taahhüt ederiz.

Kokteyl

 • Misafirlerin modern kuşadası kokteyl menüsü ile ev partilerinizi, ofis davetlerinizi ve günlük yemeklerinizi bir lezzet festivaline dönüştürmek çok kolay.Lezzetli mezeler, keyifli dostluklar içeceklerinizi renkli kokteyl tarifleri ile güzel vakit geçirebilirsiniz.Daha pek çok ikramlar, kokteyl partilerinizi şanlı ve doyurucu yemek festivallerine dönüştürmek için elimizden geleni yapmaktayız.

Düğünlere Catering Servisi

 • Özellikle bazı tatlı telaşlar olur ki bazı detayları kendi başınıza karşılayamazsınız.Biz özellikle bu konu da dennas catering hizmetleri olarak kuşadası toplu yemek hizmetinde sizlere en iyi toplu yemek hizmeti için canla başla sizin mutluluğunuza ortak oluruz.Değerli müşterilerimiz için seferbelik ilan eder tüm tedarikleri bu özel gününüzde sizlere en iyi şekilde sağlıyarak tüm müsafirlerinizin beğenisini kazanmış oluruz.

Nişanlara Catering Servisi

 • Evlilik öncesi özellikle aileleri bir araya getiren bu önemli düğün öncesi merasimde bizler dennas ekibi olarak en iyi servis için seferber olmaktayız.Özellikle nişan yemekleri için bir çok prova sergileyip daha hasas bir şekilde yerinde hizmetimizi vermekteyiz.Kuşadası ve çevresinde kuşadası nişan yemek servisi denildiği zaman akla gelen öncülük yapmış bir firmayız.

Şantiyelere Catering Servisi

 • Kuşadası Şantiyelere catering servisi hizmetimiz ile yönetim, personel ve misafirlerinize diyetisyenler tarafından hazırlanan doyurucu ve lezzetli yemekler sunuyoruz. Hijyenik ve hijyenik ortamlarda ürettiğimiz ana ve atıştırmalık menülerimizi gıdanın görünümünü, sıcaklığını ve besin değerlerini kaybetmeden termo kaplarda taşıyoruz. Kaliteli hizmetin yanı sıra şantiyelerde çalışan personelinizi lezzetli yemeklerimizle birinci sınıf kaliteli ürünlerimizle buluşturuyor, aynı zamanda depolama, yemek pişirme ve nakliye gibi zorlukların önüne geçerek evinizin sıcaklığını hissettiriyoruz. işinde profesyonel tüm şartlarda sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Otellere Catering Servisi

 • Otellere yemek hizmeti Dennas Catering Servisi sayesinde Türk ve Dünya mutfaklarından sentezlenen çok özel menüleriyle seçkin davetlerin mimarı olmaya devam ediyor.Kuşadası Otellere Catering Servisi özellikle gıda tüzüğüne uygun ve Türk standartları enstitüsü onaylı ürünlerle hazırladığımız lezzetli, sağlıklı ve besleyici yemeklerimiz otelde müşterilerimiz tarafından büyük beğeniyle karşılanacaktır.Firmamızın özenle hazırladığı lezzetli ve sağlıklı yemeklerimizle müşterileriniz artık daha mutlu. Firmamız tarafından özenle hazırlanmış lezzetli ve sağlıklı yemeklerimizle müşterilerinizin gözünde daha değerli olmaya devam edilmektedir.

Sünnetlere Catering Servisi

 • Çocuklarımızın ilk tezahürü bizim için unutulmaz anlardan biridir.Kuşadası Sünnetlere Catering Servisi sırasında aile bireylerinin yemek telaşıyla uğraşmaması için yemek firmalarından hizmet istenir.Sünnet yemek hizmetleri, toplu yemek sünnet düğünlerinde ve diğer önemli günlerde bütçenize uygun sağlıklı yemekler sunar.Catering hizmetinde profesyonel firmalarla çalışmalısınız. Aksi takdirde alacağınız hizmetten memnun kalmayabilirsiniz. Kuşadası’nda yılların tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize catering hizmeti sunuyoruz. Hizmetlerimiz sırasında her ayrıntıya önem veriyoruz. Yemek listelerini oluştururken en ince ayrıntısına kadar ilerliyoruz. Süreçten ve hizmetten memnun kalmanızı sağlamak için özenle çalışıyoruz.

Cenazelere Catering Servisi

 • İnsanların en zor ve sancılı günleri olan cenazeler, verilecek cenaze yemeği hizmeti sayesinde insanların bu zor günde yemek yeme düşüncesini kafalarından almalarını sağlayacaktır.Kuşadası ve çevresinde Cenaze yemekleri için Dennas Mutfak olarak verdiğimiz cenaze yemeği hizmetlerinde genellikle geleneksel tarzda yemekleri tercih etmekteyiz. Cenaze töreni sırasında ve öncesinde taziye için gelen misafirlere verilecek yemeklerde Dennas Catering olarak sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Mevlitlere Catering Servisi

 • Mevlit yemek servisi, düğün ve cenaze törenlerinde veya merhumun 40, 52 ve yıllık dönemlerinde düğün ve cenaze sahipleri tarafından sunulan bir yemek türüdür.Dennas Catering olarak catering sektöründe sizlere sunduğumuz mevlid yemekleri düğünler ve cenaze mevlidleri için servis edilebilmektedir.Mevlid yemekleri, düğünü yapan ya da ölen kişi nedeniyle hayırseverlik yapmak isteyenler tarafından servis edilir.
loading...
Arama