Kurumsal

Kalite ve Hijyende Sınır Tanımayan Hizmet

Biz Kimiz

Kurumsal Kimliğimiz
Dennas Mutfak olarak; Kuşadası'nda 2018 yılından bu zamana kadar işyerlerine günlük tablidot servis hizmetiyle,davet,organizasyon ayrıca kokteyl düğünler için toplu yemek üretim hizmetlerimizle en özel günlerinizde yanınızdayız. "Bugün ne yiyelim?","Ne pişirelim?" Sizi derdinizden kurtarıyoruz.Sağlıklı, lezzetli,hijyenik ve kaliteli yemeklerimizi personelinize sunmak için buradayız. Özel günlerde misafirlerinize en lezzetli yemeklerimizi sunmanız için sadece bir telefon kadar yakınız. Günlük kalori ihtiyacını dikkate alarak hazırladığımız lezzetli ve sağlıklı menüler,Dennas Mutfak ekibinin titiz çalışması sonucunda sizlere ulaşıyor. Temel felsefemiz olan hijyenik üretim koşullarında,usta aşçılarımız tarafından hazırlanan tüm lezzetli ve sağlıklı yemeklerimizi misafirlerinize ve personelinize gönül rahatlığı ile sunabilirsiniz.
Dennas Mutfak tüm aydın ve çevre il ve ilçeler için özel bir ayrıcalıktır.

Vizyon & Misyon

Önceliğimiz Hijyen ve Kalite
Şirketimizin temel amaçlarından biri kurum kültürümüzün iyi niyet ve ticari ahlakın getireceği kaliteli ve lezzetli yemek,hijyenik bir ortamda üretim,mükemmel servis,koşulsuz müşteri memnuniyeti ve profesyonel yönetim anlayışının sağlanması yönündedir.
Bu amaç doğrultusunda tüm çalışanlarımız,gıda sektöründe uyulması gereken kurallar ve yasaların getirmiş olduğu gereklilikleri yerine getirmektedir.Belirli periyotlarda personelin sağlık kontrolü yapılmaktadır.Hijyenik bir üretim için üretim esnasında gerekli koruyucu malzemeler(eldiven,maske.bone vs.) kullanılmaktadır.Firmamız müşterilerimize sağlıklı ve hijyenik bir ortamda günümüzün modern araç ve ekipmanları ile yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmaktadır.Üretimimizde kullandığımız tüm malzemeler titizlikle seçilmekte ve gıda sektöründe kalitesini ispatlamış firmalardan temin edilmektedir.

Alanında Usta Şefler

Kendi Alanındaki En İyi Şefler'in Elinden Geçen Lezzet

Kurum Politikamız

Kalite ve Hijyen Politikamız

Örnek Menülerimiz

Öğle Menüsü

  • Daha çok okul ve firmaların tercih ettiği öğün şeklidir.Tüm kalite ve hijyen standartlarına uygun şekilde hazırlanmaktadır.Öğün çeşit ve sayısı isteğe göre değişmekte olup,yüksek kalori tercih edilmektedir.Sabah saatlerinde çalışmaya başlayan kişiler için günün geri kalan temposu için öğle yemeği çok büyük önem taşımaktadır.Sizlerinde tercihi üzerine kuşadası catering olarak büyük ayrıcalık ve önemle değerli lezzet severlere servis edilmektedir.

Mesai Menüsü

  • Mesai menüsü öncelik olarak yorucu iş temposu sonrası genellikle kuşadası ev yemekleri olarak dennas mutfağı,her daim firmaların tercihi olmuştur.Özellikle ağır iş sektörleri bu menüden faydalanmaktadır.Şantiye türü işlerin bazen 8 saatlik mesai şartlarının dışında çalıştıkları için yüksek kalori ile düzenli besin zincirini tamamlayarak daha iyi iş performansı sergilediği görülmektedir.Bir çok büyük şehirler bu öğünü listesini düzenli almaktadır.

DENNAS MUTFAK YEMEK GALERİMİZ

loading...
Arama